Vánoční narozeninová soutěž

0:30

Nejen křesťané slaví o Vánocích jedny významné narozeniny. I náš blog má brzy po Štědrém dnu narozeniny. Letos nás čekají první narozeniny a připravily jsme si pro vás velkou vánoční soutěž.


JAK SOUTĚŽÍME?

Každý den od 1. do 24. prosince na našem facebookovém profilu zveřejníme jednu hádanku. Hádáme autora a název knihy. Prozradíme vám, že hádáme knihy s vánoční tematikou.
Jakmile poznáte, o jakou knihu jde, její název si napište třeba do kalendáře, na papír nebo kamkoli jinam. Až zveřejníme poslední, tj. 24. hádanku, pošlete nám mail na mementolibri2017@gmail.com nebo zprávu na Facebook.

VÝHERCE?

Vyhrává ten, kdo uhádne nejvíc knih. V případě shodného počtu uhádnutých knih, vylosujeme výherce pomocí generátoru náhodných čísel.

VÝHRA?

Výhra je zatím trochu tajemná. Tajná zůstane do poslední chvíle, protože chceme výherce překvapit. Už teď vám ale můžeme říct, že výherce získá pěkný balík knížek. Budou v něm knihy napříč všemi žánry, takže si myslíme, že ať čtete cokoli, balíček vás potěší.

KDO MŮŽE SOUTĚŽIT?

  • Soutěž je určena pro soutěžící s adresou v ČR.
  • Můžete a nemusíte nás nikde lajkovat a sledovat, ale samozřejmě za takovou činnost budeme rády.

Zprávy na mementolibri2017@gmail.com nebo zprávu na Facebook posílejte do 31.12.2017, po Novém roce oznámíme vítěze.
PROSÍME: NEHÁDEJTE NÁZVY KNIH DO KOMENTÁŘŮ POD FOTKY.

You Might Also Like

0 komentářů

Popular Posts

Zdroj obrázků a fotek

Veškeré obrázky a fotografie na tomto blogu jsou buď naše vlastní, nebo z následujících zdrojů: www.pixabay.com, www.cbdb.cz